183 | OČEKÁVÁNÍ
COUFAL Ondřej (1979)
- hammer price: 4 200 CZK
final price: 4 200 CZK
20.8., 20:03 11833 4 200 CZK 20.8., 20:52 11833 4 200 CZK 6.8., 15:56 5537 4 000 CZK Olej na sololitové desce, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole O Coufal.